« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Var mı tutabilen

İkinci Lig’de bir fırtına esiyor ki durdurmak mümkün değil. Öyle bir fırtına ki, Ege’de, İç Anadolu’da, Marmara’da, Akdeniz’de, kısacası Türkiye’nin her köşesinde etkili oluyor. Bu fırtınanın adı Sivasspor... İçeride, dışarda, Türkiye’nin her köşesinde kazanmaya devam eden kırmızı beyazlı takımın son kurbanı, Y.Yozgatspor oldu. Golcüsü Muhammet Ali’yle 3 puana uzanan Sivasspor, Süper Lig yürüyüşünü sürdürdü.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

8 maçtır kazanıyor

Önüne geleni ezen ve üst üste 8’inci galibiyetini alan kırmızı beyazlılar, bu 8 maçta rakip fileleri 19 kez havalandırırken, kalesinde 6 gol gördü. Oyunu bir an olsun bırakmayan ve son dakika golleriyle birçok puan toplayan lider, bu hafta kendisi gibi Süper Lig’e çıkma mücadelesi veren Çanakkale Dardanelspor’u ağırlayacak. Kart cezalısı Muhammet Ali’den yoksun sahaya çıkacak olan Sivasspor kazanmaya devam edebilecek mi, hep beraber göreceğiz.

Kart cezalıları

KIRMIZI KART: Ümit Temel (Karagümrük), Miu (Bursa), Mehmet (T.Telekom), Önal (Mersin İY), Cem Sinan (Kocaeli)

SARI KART: Metin, Yasin (Altay), Ümit Ozan (Adana), Fatih Sezer (Ç.Dardanel), Ümit Atalay (Karagümrük), Muharrem (Elazığ), İlker (Mersin İY), M.Ali (Sivas)

HAFTANIN KARMASI

OĞUZHAN(Elazığ)
MURAT(K.Erciyes)
CAN (Sivasspor)
EGEMEN (Bursa)
ENGİN (Kocaeli)
SEDAT (Mersin İY)
MURAT İSMAİLOĞLU (Altay)
KAAN DOBRA (Kocaeli)
MEHMET YILDIZ (Sivas)
OKAN (Bursa)
TÜRKER (Karşıyaka)

HAFTANIN TAKIMI: SİVASSPOR

HAFTANIN HAKEMİ: Berkant MERCANLI (Ç.Dardanel-K.Erciyes)

HAFTANIN TEKNİK DİREKTÖRÜ: İsmail KARTAL (Sivasspor)

GOL KRALLIĞI:
16 GOL: M.Ali (Sivas), Okan (Bursa)


Bunları da Beğenebilirsiniz