Gündem Haberleri

  Van'da polis aracına silahlı saldırı

  VAN, (DHA)
  21.10.2011 - 19:57 | Son Güncelleme:

  VAN’nın İkinisan Caddesi’nde seyir halinde olan polis aracına silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda ölen ve yaralan olamazken, polis kaçan saldırganları yakalamak için geniş çaplı operasyon başlattı.

  Saldırı, akşam saat 19.15 sıralarında Van’ın en işlek caddelerinden biri olan İkinisan Caddesi’nde meydana geldi. Seyir halinde olan ekip otosuna 3 kişi oldukları belirtilen saldırganlar tarafından ateş açıldı. Saldırıya polisler anında karşılık vermesi üzerine silahlı saldırganlar karanlıktan yararlanarak ara sokaklara girip, izini kaybettirdi. Silahlı 3 kişinin yakalanması için çevrede geniş çaplı operasyon başlatılırken, kurşunların ekip otosuna isabet ettiği belirtildi. 

  POLİSİ ÇELİK YELEĞİ KORUDU

  Van’ın İkinisan Caddesi’nde silahlı 3 kişinin saldırısına uğrayan ekip otosundaki polisi giydiği çelik yelek korudu. Kurşunların isabet ettiği ekip otosunda bulunan polis memuruna da bir kurşun isabet etti. Ancak giydiği çelik yelek sayesinde polis memuru yara almadan kurtuldu. Karanlıktan yararlanarak kaçan kişilerin saldırganların için Van’da başlatılan operasyonlar sürüyor.


   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı