VAN HABERLERİ

Van'da, hazır beton sektörü temsilcileri bir araya geldi

AA / Özkan Bilgin
26.02.2016 - 15:34Son Güncelleme :
Vanda, hazır beton sektörü temsilcileri bir araya geldi
AA / Özkan Bilgin

VAN (AA) - Van'da faaliyet gösteren Hazır Beton Sektör temsilcileri, Van TSO Başkanı Necdet Takva'yı ziyaret ederek sezon öncesinde yaşadıkları sıkıntıları dile getirdi.

Kentte yaşanan ekonomik daralmanın inşaat sektöründe daha derinden hissedildiğini belirten sektör temsilcileri, en az 30 personel istihdam eden firmaların yaşanan gelişmelerden olumsuz etkilendiğine dikkati çekti.

Van TSO Başkanı Necdet Takva da, kente genel olarak bütün sektörlerde ekonomik daralma yaşandığını bildirerek, "Yönetim olarak ayda bir kez birçok sektörle değerlendirme toplantıları yapıyoruz. Genel olarak kent ekonomisindeki daralma bütün sektörlere sirayet etmiş bulunmaktadır. Oda yönetimi olarak sektör temsilcilerinin aldığı her karara destek verdiğimizi belirtmek istiyorum. Önemli olan üyelerimizin daha rahat ve ekonomik açıdan gelir getirecek çalışmalar içinde olmasıdır" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Van haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Van ilinden Van'da, hazır beton sektörü temsilcileri bir araya geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 15 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Van'da, hazır beton sektörü temsilcileri bir araya geldi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı