« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Van Persie'den Pereira'ya soğuk duş!

Bursaspor maçı sonrası Pereira, oyuncularına değerlendirme konuşması yaparken, Van Persie duşa girmeyi tercih etti.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe’de Bursaspor maçı sonrası soyunma odasında soğuk duş yaşandı. Karşılaşma sonrası Pereira soyunma odasına girerek kısa bir teşekkür konuşması yapıp basın mensuplarına açıklamalarda bulunmak üzere odadan ayrıldı. Van Persie’nin bu konuşma sırasında yüzünün asık olması ve üzgün bir görüntü sergilemesi dikkatlerden kaçmadı. Daha sonra takım ile maç sonrası bir değerlendirme yapmak için soyunma odasına giren Portekizli adamı şaşırtan bir durum gerçekleşti. Konuşmayı yaparken Van Persie yoktu.

Van Persieden Pereiraya soğuk duş VAN PERSIE-PEREIRA KRİZİNDE FLAŞ GELİŞME!

‘YILDIZ YA DA GENÇ FARKETMEZ’
Van Persie bu konuşma yapılırken hocasını dinlemek yerinde duşa girmeyi tercih etmişti. Hollandalı yıldız konuşma sırasında belki de tepkisini bu şekilde dile getirmeyi tercih etti. Pereira ise yardımcıları ile Van Persie konusunda bir değerlendirme yaptı ve şu sözleri söyledi: “Ben rakibe göre tercihlerde bulunurum. O an kim daha iyiyse onu sahaya çıkartırım. Caner ve Van Persie’nin hazır olmadığını gördüm ve oynatmadım. Yıldız ya da genç futbolcu farketmez…”

Van Persieden Pereiraya soğuk duş
HOCASINA TEPKİ GÖSTERMİŞTİ
BURSA maçının 77. dakikasında Pereira, Van Persie’yi oyuna almak için yanına çağırdı. Formasını giyen Hollandalı yıldız, Periera’nın yardımcılarından talimatları aldı. Daha sonra Pereira da yıldız golcüye talimatlarını vermek için gittiğinde ise Hollandalı yıldız eli ile yardımcıları işaret ederek onlardan zaten gereken şeyleri aldım diyerek Portekizli’ye tepki gösterdi.

Van Persieden Pereiraya soğuk duş ALTIN KELEBEK MARKOVIC! A'DAN Z'YE FENERBAHÇE'NİN YENİ YILDIZININ ÖZELLİKLERİ...


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler