Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Van Persie hafta sonuna kadar gelebilir

Sarı lacivertliler, büyük ölçüde anlaştıkları Van Persie’nin menajeri ile son pazarlığı yapacak. İngiliz basını, dün M. United ile idmana çıkan Hollandalı’nın F.Bahçe’ye yakın olduğunu belirtti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE, transferde hız kesmiyor. Arka arkaya yeni futbolcuları renklerine bağlayan sarı lacivertliler, Luis Nani ile gündemi sarstıktan sonra yeni flaş ataklarını sürdürüyor. Kendisi ve kulübüyle büyük oranda anlaşılan Van Persie ile ilgili somut adımı bekleyen taraftarlar, bugünden itibaren, hafta sonuna kadar yeni bir müjde daha alabilir.

PÜRÜZLER GİDERİLİYOR

Transferi bitme noktasına getirilen Hollandalı yıldız için artık geri sayıma geçildi. Hollandalı futbolcunun menajerinin bugün İstanbul’da olabileceği, resmi açıklamanın da bazı pürüzlerin giderilmesinden sonra yapılacağı öğrenildi.. Bir iki gün içerisinde KAP bildiriminin yapılması bekleniyor. Futbolcunun da, hafta sonu İstanbul’a olabileceği öğrenildi.

BOATENG İDDİASI

SCHALKE’nin dün serbest bıraktığı Ganalı Boateng’in menajerlerinin Fenerbahçe’ye geldiği iddiaları ortalığı karıştırdı. Kısa süre sonra, yönetici İlhan Ekşioğlu, “Boateng ve Robben haberlerine itibar etmeyiniz” diye tweet attı.

ARKADAŞIM DA BURAYA GELİRSE HARİKA OLUR

NANİ, toplantıda bir soru üzerine Manchester United’dan takım arkadaşı Van Persie’nin transfer edilmesinin kendisini çok mutlu edeceğini söyledi. Hollandalı ile konuşma fırsatı bulamadığını söyleyen Nani, “Ama gelirse bu kulübe çok büyük katkısı olur. Herkes onun nasıl bir golcü olduğunu biliyor. Benim de iyi bir arkadaşım. Kulübümüz onu alırsa, bu çok güzel bir karar olacaktır” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz