« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Van Persie: Bizim için felaket bir durum

EURO 2016 elemelerinde Türkiye'ye 3-0 mağlup olan Hollanda Milli Takımı'nın kaptanlığını yapan Fenerbahçeli Robin van Persie, "Grupta kontrolü kaybettik. Bizim için felaket bir durum" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Hollanda Milli Takımı'nın kaptanı Robin van Persie, 3-0'lık Türkiye yenilgisiyle 2016 Avrupa Şampiyonası'na gitme şanslarını iyice azalttıklarını söyledi. Fenerbahçe TV'ye konuşan yıldız oyuncu, şunları söyledi:

Van Persie: Bizim için felaket bir durum İSMAİL KARTAL'DAN MÜTHİŞ İDDİA!“Aslında Türkiye maçından önce kontrolün hala bizde olduğunu düşünüyorduk, çünkü 1 puan öndeydik ve maça o şekilde çıktık. 10 yıllık Hollanda kariyerimde, ilk defa kontrol bizde değil. 10 yıldır Hollanda milli takımında oynuyorum ve bu sürede kontrolün bizde olmaması bizim için felaket bir durum.

Van Persie: Bizim için felaket bir durum DAUM: STOPER İSTESEM FORVET GETİRİYORLARDI

"TÜRKİYE'NİN KAYBETMESİNİ UMUYORUZ"
Hollanda Milli Takımı olarak umudumuzu korumak zorundayız. Türkiye’nin iki maçtan da beraberlikle ayrılmasını veya bir maçını kaybetmesini umuyoruz. Bizde aynı şekilde iki karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak mecburiyetindeyiz yoksa play off’ta yer alamayacağız ve Avrupa Şampiyonası’na katılamayacağız. Bunun bizim için düşüncesi bile zor, çok kötü durum. Şu anda yapmamız gereken şey önümüzdeki iki karşılaşmayı da kazanmak ve daha sonra da bizim için işlerin diğer karşılaşmalarda da iyi gitmesini beklemek. Bu iki karşılaşmayı kazanmayı Hollanda halkına ve bizi destekleyen taraftarlara borçluyuz."

Van Persie: Bizim için felaket bir durum FENERBAHÇE'DEN SNEIJDER AÇIKLAMASI


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler