"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Van için seferber oldular

Van’daki depremin yaralarını sarmak için tüm Türkiye kenetlendi. İş ve sanat dünyasının ünlü isimleri, 7.2 şiddetindeki depremle sarsılan Van’a yardım için seferber oldu.

İstanbul gece hayatının popüler adreslerinden Etiler Şamdan’ın sahibi Mehmet Tuna’nın kızı Melda Tuna, arkadaşlarıyla birlikte Van halkı için yiyecek, içecek topladı.
Selin İmer ve Gamze Karaman’ın da görev aldığı yardım kampanyasında toplananlar, Ulusoy’un tahsis ettiği kamyonla Van’a ulaştırıldı. Deniz Berdan ise, battaniye, polar, eldiven, bere gibi bir kamyon dolusu kışlık malzemeleri kamyonla Van’a gönderdi.
Mustafa Denizli’nin beş aylık hamile olan kızı Selin Denizli de eşi Abdullah Burnaz’la Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün başlattığı yardım kampanyasına katılarak kolilerle bağışta bulundu.

Baba Kartal

Fida Film’in sahibi Murat Akdilek, Türk Hava Kuvvetleri’nin de destek verdiği “Anadolu Kartalları” adlı sinema filmi için kolları sıvamıştı. Ömer Vargı’nın yönettiği, Engin Altan Düzyatan, Çağatay Ulusoy, Ekin Türkmen, Özge Özpirinçci, Hande Subaşı’nın başrolleri paylaştığı, pilot olma hayaliyle yaşayan beş gencin öyküsünü anlatan “Anadolu Kartalları” filminin çekimleri bitti. Oyuncuların uçuş eğitimi aldığı Konya 3. Ana Jet Üs Komutanlığı’ndaki çekimlerde Murat Akdilek de pilot koltuğuna oturmuş. Adrenalini seven ve yaptığı Uzakdoğu sporları ile adından söz ettiren Murat Akdilek, pilot eğitimi aldığı hocası ile hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Ev de sanat

‘Emre New York’ markasıyla tasarladığı lüks çantalarla adından söz ettiren Emre Ertürk’ün imza attığı tablolar nevresimlerde hayat buldu. Ertürk’ün Home Collection serisi için hazırladığı nevresim takımları ile ev koleksiyonu, bugün Ortaköy’deki yooistanbul showsuite’te düzenlenecek bir özel davette tanıtılacak.

Ödüllü koleksiyon

Koleksiyon Mobilya, İstanbul Serbest Mimarlar Derneği (İstanbulSMD) işbirliği ile mimarları ağırlamaya devam ediyor. İlk olarak Erginoğlu&Çalışlar sergisiyle hayat bulan projede, bu kez Tuncer Çakmaklı çalışmalarıyla Koleksiyon Forum’un konuğu oldu. Tuncer Çakmaklı’nın, ulusal ve uluslararası alanda birçok ödül kazandığı 35 projesi, sergi kapsamında iki ay boyunca Koleksiyon Forum’da yer alacak.
X