VAN HABERLERİ

Van’da Yiyecek Bulmak İçin Yola İnen Tilkiler, Araçların Çarpması Sonucu Telef Oluyor

IHA
31.10.2015 - 11:29Son Güncelleme :

YİYECEK BULMAK İÇİN YOLA ÇIKAN TİLKİLER, ARAÇLARIN ÇARPMASI SONUCU TELEF OLUYOR

IHA

Van’da yiyecek bulmak için yola inen tilkiler, araçların çarpması sonucu telef oluyor.
Havaların soğumasıyla ve dağlara yağan kardan dolayı yiyecek bulamayan yaban hayvanları şehre yakın bölgelere inerek yiyecek bulmaya çalışıyor. Yiyecek bulmak için Van-Hakkari karayoluna inen tilki bir aracın çarpması sonucu telef oldu.
Öte yandan, Van-Çatak yolu üzerinde bulunan Görentaş Mahallesi yakınlarına inerek yiyecek bulmaya çalışan bir başka tilki de aracın çarpmasıyla telef oldu. Vatandaşlar ise, bu zamanlarda yaban hayvanları yiyecek bulmak için mahallelere yakın bölgelere geldiklerini, bundan dolayı sürücülerin bu yerlerden daha dikkatli geçmelerini istediler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Van haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Van ilinden Van’da Yiyecek Bulmak İçin Yola İnen Tilkiler, Araçların Çarpması Sonucu Telef Oluyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 11 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Van’da Yiyecek Bulmak İçin Yola İnen Tilkiler, Araçların Çarpması Sonucu Telef Oluyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı