VAN HABERLERİ

Van’da Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu

IHA
29.10.2015 - 22:27Son Güncelleme :
IHA

Van Valisi İbrahim Taşyapan’ın, Cumhuriyet’in kuruluşunun 92. yıl dönümü kutlamaları kapsamında verdiği resepsiyon renkli geçti.
Van’da çeşitli etkinliklerle kutlanan Cumhuriyet’in kuruluşunun 92. yıl dönümü, akşam da Vali İbrahim Taşyapan’ın ev sahipliğinde Van-Şişli Öğretmenevi’nde düzenlenen resepsiyon ile devam etti. Verilen resepsiyon öncesinde, Van Valisi İbrahim Taşyapan, eşi Nesibe Taşyapan ve Kolordu Komutanı Korgenaral İsmail Metin Temel konukları birlikte karşıladı.
Resepsiyona, eski Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, vali yardımcıları, ilçe kaymakamları, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, bazı siyasi parti ve sivil toplum örgüt temsilcileri, şehit yakınları ve gaziler katıldı.
Resepsiyona katılan tüm davetlilerin masalarını dolaşan Vali Taşyapan, onlarla yakından ilgilendi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Van haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Van ilinden Van’da Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 22 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Van’da Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı