VAN HABERLERİ

Van, Başbakan Yıldırım için hazırlanıyor

DHA
31.03.2017 - 17:50Son Güncelleme :
DHA

VAN, (DHA)- VAN Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ekipler, Başbakan Binali Yıldırım’ın gelişi öncesinde, geçiş güzergahı ve miting alanının çevresinde bulunan eksikliklerin giderilmesi için çalışma başlattı.
Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın, genel sekreter yardımcıları, daire başkanları, ilçe belediyeleri ve karayolları bölge müdürlüğünden yöneticilerle Başbakan Yıldırım'ın geçiş güzergahında incelemelerde bulundu. Heyet, Başbakan Yıldırım'ın Van Ferit Melen Havaalanı çıkışından miting alanına varıncaya kadar çevre ve görüntü kirliliğine neden olan detayları yerinde tespit edilerek, eksikliklerin giderilmesini istedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Van haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Van ilinden Van, Başbakan Yıldırım için hazırlanıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 17 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Van, Başbakan Yıldırım için hazırlanıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı