Gündem Haberleri

  Vampirin kurt zaferi

  Hürriyet Haber
  24.11.2009 - 17:14 | Son Güncelleme:

  Vampirler, büyük bir atak yaparak kurtları solladı geçti. Kurtlar Vadisi: Gladio, gösterime girdiği ilk 3 günde seans başına 30 olmak üzere toplam 270 bin kişi tarafından izledi. Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay" ise ilk 3 günde seans başına 81 biletle toplamda 287 bine ulaştı.

  Vizyondaki filmler kıran kırana / Foto Analiz

  Kurtlar Vadisi: Gladio fragmanı  / Video

  Kurtlar Vadisi: Gladio film sahneleri / Foto Galeri

  Kurtlar Vadisi: Irak'ın 4 milyon 256 bin kişi tarafından izlenmesinin ardından "Kurtlar Vadisi: Gladio"nun izleyici sayısı merakla bekleniyordu.
  Filmde Necati Şaşmaz'ın olmayışı da ayrı bir soru işaretiydi. Filmin yapımcısı Pana Film, Musa Uzunlar'ın da izleyiciyi salonlara çekeceğini iddia etti. Ne var ki Sadullah Şentürk'ün yönettiği "Kurtlar Vadisi: Gladio", gişede hayal kırıklığı yarattı. Film, gösterime girdiği ilk 3 günde seans başına 30 olmak üzere toplam 270 bin kişi tarafından izledi.

  VAMPİR FİLMİ ÖNDE

  ABD yapımı "Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay" ise ilk 3 günde seans başına 81 biletle toplamda 287 bine ulaştı. Fida Film tarafından getirilen "Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay", aynı zamanda Türkiye"de yabancı filmler arasında en iyi açılışı elde eden sekizinci film oldu. Hafta sonu gösterime giren bir diğer Türk filmi "7 Kocalı Hürmüz"ün ise ilk 3 günde kaç kişi tarafından izlendiği henüz netlik kazanmadı. Bunun nedeni de dağıtımcı şirketin bilgisayarlarının çökmesi sonucu sayım yapılamaması olarak belirtildi.

  Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay / Foto Galeri

  Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay / Video

  2012 REKORU ELİNDE TUTUYOR

  Her şeye rağmen, Maya Takvimi'ne göre 2012'de kıyametin kopacağının iddia edildiği 2012, kendisinden bekleneni gerçekleştirerek gişelerde bir numara olmaya devam ediyor. İlk 3 günde yaklaşık 225 milyon dolarlık gişe hasılatı yapan 2012,  tüm zamanların en iyi hafta sonu açılışına sahip filmi olmuştu.

  2012 fragmanı / Video

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı