Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Vallahi bravo

33'lük Bülent Korkmaz'a Fransa'dan 4 talip var. Galatasaray'ın emektar kaptanına PSG, Marsilya, Nantes ve Monaco talip oldu. Bülent, istediği 100.000 doları vermeye hazır olan Monaco ile anlaşırsa sezon sonunda Fransa'ya gidecek.

Alper MERT
SON GÜNCELLEME
TEKLİF YAĞIYOR

Galatasaray'da futbolun son baharını yaşayan Kaptan Bülent Korkmaz'a Avrupa'dan teklif üzerine teklif yağıyor. Futbol yaşantısına son noktayı koyması beklenen 33 yaşındaki tecrübeli futbolcuya menajer Tarık Yalçın aracılığı ile Fransa'dan PSG, Marsilya, Nantes ve Monaco teklifte bulundu. Tekliflere sıcak bakan Bülent, ‘‘Hayalim gerçek olacak’’ dedi.

MONACO YOLUNDA

Tecrübeli futbolcunun senelik 100.000 dolar istediği ancak bu kulüplerin ‘‘Yüzde 37 vergiyi düştükten sonra 60.000 dolar verelim’’ teklifini sunduğu belirtildi. Monaco'nun devletin bu kulüpten belli bir vergi kesmemesi nedeniyle Bülent'e 100.000 dolar vermeye hazır olduğu öğrenildi. Eğer kulüpler anlaşırsa Bülent sezon sonunda Monaco'ya gidecek.

TALİH KUŞU KONDU

Futbola başladığı günden bu yana tek hayalinin Avrupa'da futbol oynamak olduğunu belirten Kaptan Bülent, ‘‘Futbol hayatıma nokta koyacağım derken resmen kafama talih kuşu kondu. Avrupa'dan gelecek bütün tekliflere kapım açık. Kesinlikle yurtdışında futbol oynamak istiyorum. Bu hayalim gerçekleşmezse futbolu buruk bırakacağım’’ dedi.

25’İNDE ZANNEDİYORLAR

Kendine güveninin tam olduğunu söyleyen Bülent Korkmaz, ‘‘Herzaman söyledim. Önemli olan insanın yaşı değil, sahada verdiği mücadele. Yaşın ilerlemesi bir yönden kazançtır. Çünkü defans oyuncusu için tecrübe çok önemlidir. Avrupalılar nüfus kağıdına bakarak transfer yapmıyor. Görüştüğüm kulüpler beni 25 yaşında zannettiklerini söylediler’’ diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler