ÇANKIRI HABERLERİ

Valilikte Halk Günü toplantısı

DHA
29.03.2017 - 16:38Son Güncelleme :
DHA

ÇANKIRI, (DHA)- ÇANKIRI Valiliği tarafından her ay düzenlenen Halk Günü'nün Mart ayı toplantısı gerçekleştirildi. Vali Yardımcısı Yakup Ömeroğlu'nun başkanlığında kamu kurum ve kuruluşlarının müdürlerinin de katılımıyla Valilik Birlik Salonu'nda yapılan toplantıya katılan vatandaşlar, yaşadıkları sorunların çözümü için yetkililerden yardım istedi.

Vatandaşların taleplerini dinleyen Vali Yardımcısı Ömeroğlu, sorunların çözümü konusunda kurum müdürlerinden bilgi alarak vatandaşlara yardımcı olunması konusunda talimat verdi. Toplantının ardından talep ve sorunlarını özel olarak iletmek isteyen vatandaşları da dinleyen Ömeroğlu, vatandaşların taleplerinin dinlenmesi ve sorunların çözümüne azami derecede dikkat ettiklerini söyledi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çankırı haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çankırı ilinden Valilikte Halk Günü toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 16 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Valilikte Halk Günü toplantısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı