KAYSERİ HABERLERİ

Valilik’te Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlilerine Kapasite Artırma Eğitimi Verildi

IHA
23.10.2015 - 11:35Son Güncelleme :

KAYSERİ VALİLİĞİ

IHA

Vali Orhan Düzgün, Kayseri Valiliği’nde, Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından teknik destek programı kapsamında finanse edilen, Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakıfları Sosyal Yardım ve İnceleme görevlilerine verilen kapasite artırma eğitimi sonrası katılımcılara seslendi.
Valilik Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen 2 günlük eğitimin sonunda Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlileri ile bir araya gelen Vali Düzgün, görevleri gereği insanlarla yüz yüze olan görevlilere vatandaşlara yardım yaparken onların gönüllerini kırmadan görevlerini ifa etmelerinin önemine değindi.
Vali Düzgün, nezaket kurallarına göre vatandaşlara yaklaşmanın, gönüllerini hoş tutmanın, yardım isteyen vatandaşlar ve yardım yapılamayacak vatandaşlar ile etkili iletişim kurmanın önemli olduğunun altını çizerek, aldıkları 2 günlük eğitimin faydalı olması temennisinde bulundu.
Vali Düzgün ayrıca, Sosyal Yardım ve İnceleme görevlilerinin aldıkları eğitimin iş hayatlarında olduğu kadar özel hayatlarında da faydalı olacağını belirterek, bu eğitimleri ve eğitim sonrası aldıkları eğitim dökümanlarını zaman zaman gözden geçirip hatırlamaları ve uygulamaları konusunda tavsiyede bulundu.
Sosyal Yardım ve İnceleme görevlilerine yönelik verilen eğitimde Psikolojik Danışman Rahmi Danişment ve Sosyal Hizmet Uzmanı Mustafa Özçelebi katılımcılara görevleri sırasında karşılaşabilecekleri durumlar ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Valilik’te Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlilerine Kapasite Artırma Eğitimi Verildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Ekim 2015 tarihinde saat 11 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Valilik’te Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlilerine Kapasite Artırma Eğitimi Verildi haberi güncellenecektir.

  KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Ekim 2017, Pazar
  • İmsak
   05:09
  • Guneş
   06:47
  • Öğle
   12:33
  • İkindi
   15:35
  • Akşam
   17:59
  • Yatsı
   19:25
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı