« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Validen karne hediyesi maç bileti

Kayseri Valisi Düzgün, takdir belgesi alan öğrencilere karne hediyesi olarak FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası maç bileti hediye etti.

A.A
SON GÜNCELLEME
Kayseri Valisi Orhan Düzgün, takdir belgesi alan öğrencilere, karne hediyesi olarak FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası B grubunda Küba-Nijerya ile Portekiz-Kore arasında oynanacak maçların biletlerini hediye etti. FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası tanıtım toplantılarında Valilik tarafından alınan kararla öğrencilere ücretsiz maç bileti dağıtılıyor. Daha önce yapılan açıklamalar doğrultusunda maç bileti almak için Valiliğe gelen öğrencileri makamında kabul eden Vali Düzgün, gençlerden tatili en iyi şekilde değerlendirmelerini istedi. Öğrencilere futbolla ilgilenip ilgilenmediklerini soran Düzgün, şunları kaydetti:

"Spor insanların kendisini geliştirmesi için önemli bir aktivitedir. O nedenle özellikle genç yaşta herhangi bir spor dalıyla ilgilenmek geleceğiniz açısından önemli. Biz de şehrimizde düzenlenen FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası'nın tanıtımına katkıda bulunmak, insanların ilgisini buraya çekebilmek ve başarılı öğrencilerimizi ödüllendirmek için böyle bir çalışma başlattık. Yavrularımız bir yıl boyunca büyük emek harcadı. Hepsinin de karnesi çok güzel. Başarılı gençlerimiz. Takdir almışlar. Onları onurlandırmak ve başarıyı teşvik etmek için Valilik olarak ödüllendirmek istedik."

Bu dönemde verilebilecek en güzel hediyelerden birisinin maç bileti olduğunu belirten Düzgün, öğrencilerin dünyanın dört bir tarafından gelen ve belki de geleceğin yıldızları olacak futbolcuları yakından ve canlı görme imkanı bulacaklarını söyledi. Öğrencilere bundan sonraki hayatlarında da başarılar dileyen Düzgün, tatil boyunca kendilerini geliştirecek aktivitelerde bulunmalarını tavsiye etti. Ayrıca, Kayseri Valiliği önüne kurulan stantta, karnesiyle birlikte takdir belgesini getiren tüm öğrencilere B grubunda Küba-Nijerya ile Portekiz-Kore arasında oynanacak maçların biletleri ücretsiz veriliyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz