Gündem Haberleri

  Vali'den Denizli'ye tavsiye

  A.A.
  20.11.2009 - 14:30 | Son Güncelleme:

  Denizli Valisi Yavuz Erkmen, Denizlispor'un ciddi ve sürekli desteğe ihtiyacı olduğunu söyledi.

  Erkmen, yaptığı yazılı açıklamada, Denizlispor'un ilin sosyal ve ekonomik hayatına büyük katkı sağladığını belirterek, Valiliğin takıma destek amacıyla açtığı banka hesabına katkı yapan herkese teşekkür ettiğini bildirdi.

  Vali Erkmen, şunları kaydetti: "Denizli ismini bütün Türkiye'ye duyuran ve yurt dışında temsil eden Denizlispor'un ciddi ve sürekli desteğe ihtiyacı vardır. Bu bilincin ve Denizli'nin enerjisinin bugün Denizlispor etrafında birleşmesi, Denizli halkının kendi meseleleri etrafında ortak hareket edebilme ve başarıyı yakalayabilme kabiliyetlerini bir kerede gösterecek ve aynı zamanda güçlendirecektir. Bu kapsamda Valiliğimizce Denizlispor'a maddi, manevi her tür desteğin ortaya konması ve sürekliliğin sağlanması için 2009 yılı Nisan ayında bir kampanya başlatılmıştır. Kampanyanın başladığı tarihten bu yana destek veren herkese teşekkür eder, devam eden süreçte de sahiplenileceği inancıyla Denizlispor'a başarılar dilerim."

  Valilik tarafından gönderilen açıklamada da, dün itibarıyla Denizlispor'a nakdi yardım yapan 37 kişinin ismi, yaptıkları yardımlarla beraber açıklandı. Hesaba yatırılan paranın, 7 bin 168 TL'yi bulduğu bildirildi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı