KIRKLARELİ HABERLERİ

Vali Ve Belediye Başkanından Kan Bağışına Destek

IHA
26.10.2015 - 15:29Son Güncelleme :

KIZILAY KAN BAĞIŞ ÇADIRINI ZİYARET EDEN VALİ CİVELEK VE BAŞKAN KESİMOĞLU, KAN BAĞIŞINDA BULUNDU

IHA

Kırklareli Valisi Esengül Civelek ve Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu kan bağışında bulunarak kampanyaya destek verdi.
Vali Civelek ve Başkan Kesimoğlu, İstasyon Caddesi’nde kurulan Kızılay Kan bağış çadırını ziyaret etti. Başkan Kesimoğlu, kan bağışı konusunda Kırklareli Belediyesi olarak öncü olmak arzusu içerisinde olduklarını belirtti. Sağlıklı olan herkesi kan vermeye davet eden Başkan Gürkan, "Kan vermenin insan sağlığı açısından da son derece etkili olduğu biliniyor. Kampanyamızı çok önemsiyorum ve bu konuda Kırklareli Belediyesi olarak elimizden gelen desteği vermeye hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum" dedi.
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ile birlikte Kırklareli Valisi Esengül Civelek de kan bağışında bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırklareli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırklareli ilinden Vali Ve Belediye Başkanından Kan Bağışına Destek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 15 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vali Ve Belediye Başkanından Kan Bağışına Destek haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı