ŞANLIURFA HABERLERİ

Vali Tuna’dan, Kandil mesajı

DHA
29.03.2017 - 16:55Son Güncelleme :
DHA

ŞANLIURFA (DHA)-ŞANLIURFA Valisi Güngör Azim Tuna, üç ayların başlangıcı olan Regaib kandili nedeniyle bir mesaj yayımlayarak “Üç aylar, dini duygu ve heyecanın yoğun bir şekilde yaşandığı manevi bir mevsimdir” dedi.

Üç ayların başlangıcı olan Regaib Kandili nedeniyle Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, bir mesaj yayımladı. Üç ayların dini duygu ve heyecanın yoğun bir şekilde yaşandığı manevi bir mevsim olduğunu ifade eden Vali Tuna, mesajında şunları kaydetti.“Kandiller insanların kalplerini birbirlerine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma duygularını artıran, ruh dünyalarının aydınlanmasına vesile olan çok özel gecelerdir. Yüce Allah’ın rahmet deryalarının coştuğu, af ve mağfiretinin sağanak sağanak yağdığı, feyiz ve bereketin zirveye çıktığı mübarek üç aylar mevsimine girmiş bulunuyoruz. Üç aylar, dini duygu ve heyecanın yoğun bir şekilde yaşandığı manevi bir mevsimdir. Bu vesileyle rahmeti, bereketi ve fazileti içerisinde barındıran üç ayların müjdecisi Mübarek Regaip Kandiline erişmenin huzurunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız. Regaib Kandili ve Üç Ayların tüm Şanlıurfalı vatandaşlarımıza, ülkemize, İslam âlemine ve dünyaya huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.”FOTOĞRAFLI 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Şanlıurfa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Şanlıurfa ilinden Vali Tuna’dan, Kandil mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 16 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vali Tuna’dan, Kandil mesajı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı