KARS HABERLERİ

Vali Özdemir, kariyer günleri için lise öğrencileriyle bir araya geldi

DHA
30.03.2016 - 10:58Son Güncelleme :

Vali Özdemir, kariyer günleri için lise öğrencileriyle bir araya geldi

DHA

KARS, (DHA)-Kars İl Halk Kütüphanesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen ‘Kariyer Günleri’ programına konuk olan Vali Günay Özdemir’e öğrenciler yönelik merak ettikleri soruları yöneltti.

Kültür ve Turizm İl Müdürü Hakan Doğanay sunumunda yapılan ‘Kariyer Günleri’ programına, Fen, Hüsnü Özyeğin Anadolu, Gazi Kars Anadolu, Hasan Harakani Anadolu, Kars Anadolu, Alparslan Anadolu, Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileri, okul müdürleri ve Milli Eğitim İl Müdürü Gökhan Altun katıldı.

Karıyer günlerinde öğrenciler Vali Günay Özdemir’e nasıl kaymakam, vali olunduğunu, yönetici olmanın getirdiği sorumlulukları sordular. Soruları yanıtlayan Vali Özdemir, öğrencilere deneyimlerini anlattı, öneri ve uyarılarda bulundu.  Özdemir, her şeyden önce öğrencilere istedikleri ve sevecekleri meslek grubuna yönelmelerini ve çok çalışmalarını istedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kars haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kars ilinden Vali Özdemir, kariyer günleri için lise öğrencileriyle bir araya geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 10 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vali Özdemir, kariyer günleri için lise öğrencileriyle bir araya geldi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı