« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Vali Mutlu'nun bu sözleri F.Bahçe ve Beşiktaşlıları kızdıracak

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, bir grup Batmanlı öğrenciyle bir araya geldiği programda, bol bol futbol sohbeti yaptı. Mutlu, UEFA’nın Fenerbahçe ve Beşiktaş’a verdiği cezayı, “Avrupa’da Türkiye’yi en iyi Galatasaray temsil ettiği için problem yok.” şeklinde değerlendirdi.

CHA
SON GÜNCELLEME

Batman’dan gelen bir grup öğrenciyle Üsküdar’daki programda bir araya gelen Vali Hüseyin Avni Mutlu, öğrenciler tarafından alkışlarla ve tezahüratlarla karşılandı. Mutlu, lehine yapılan tezahüratlara, “Güzel sloganlar bunlar.” yorumunu yaptı.

"SIKINTI ÇEKMEYECEĞİZ MERAK ETMEYİN"

Öğrencilerle futbol muhabbeti yapan Mutlu, öğrencilerden hangi takımı tuttuklarına ilişkin el kaldırmaları istedi. Fenerbahçelilerin el kaldırmasının ardından Mutlu, “Son kararlardan sonra bayağı umutlu olmanız lazım. 2+1 yıl.” diye konuştu. Mutlu, “Alanlar Avrupa’da bize kaldı.” dedikten sonra, “Galatarasaylıları görelim!” diye sordu. Bunun üzerinde salonda büyük bir alkış koptu. Daha sonra Mutlu, “Avrupa kupalarında en iyi temsil görevini Galatasaray yürüttüğü için bir sıkıntı çekmeyeceğiz, merak etmeyin!” ifadelerini kullandı.

"HABER EKSİKLİĞİ VAR. BEŞİKTAŞ VE F.BAHÇE İLE DEFALARCA GURUR YAŞADIK"

Vali Mutlu'nun Batman'dan gelen bir grupla öğrenciyle yaptığı sohbetin basına yansıması sonrasında resmi Twitter hesabından açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe ve Beşiktaş ile de gurur duyduklarını söylediğini belirten Mutlu, şu mesajları iletti;  "Batman'lı gençlerle sohbetimizde Fenerbahçemiz ve Beşiktaşımızla gurur duyduğumuzun YANSITILMAMASI önemli bir haber eksiğidir. Bu gururu yeni paylaşmıyoruz. Pekçok Avrupa maçında Fenerbahçe ve Beşiktaş için duyduğumuz gururu defalarca paylaştık, yine paylaşıyoruz."

 


Bunları da Beğenebilirsiniz