KAYSERİ HABERLERİ

Vali Kamçı, halkla buluştu

DHA
28.03.2017 - 17:43Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ,(DHA) - KAYSERİ Valisi Süleyman Kamçı, halk toplantısında vatandaşlarla bir araya gelerek, onların sorun ve taleplerini dinledi.
Vatandaşların istek, şikayet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla, düzenli olarak yapılan halk günü toplantıları Vali Süleyman Kamçı başkanlığında Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Tiyatro Salonunda yapıldı. Toplantıya Vali Kamçı’nın yanı sıra ilçe kaymakamları, ilimizde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının il müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Toplantı öncesinde bir konuşma yapan Vali Kamçı, “Önceden belirlediğimiz günlerde Valilikçe ‘Halk Günü’ adı altında toplantılar yapmaya devam ediyoruz. Bu toplantıların amacı vatandaşın istek ve taleplerinin birinci elden dinlenilmesi, sorunların çözüme ulaştırılması, varsa eksikliklerin giderilmesi ve taleplerin yerine getirilmesidir” dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Vali Kamçı, halkla buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2017 tarihinde saat 17 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vali Kamçı, halkla buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı