ISPARTA HABERLERİ

Vali Günaydın'dan encümen üyelerine teşekkür

DHA
04.04.2018 - 12:42Son Güncelleme :
DHA

 

Ali ÇEVİKBAŞ/ISPARTA, (DHA) - ISPARTA Valisi Şehmus Günaydın, görev sürelerini tamamlayan il encümen üyelerine teşekkür belgesi verdi.

İl Genel Meclisi'nin üyeleri arsasından seçilerek İl Özel İdaresi'nin karar ve yürütme organı olarak görev yapan il encümen üyelerine, 1 yıllık görev sürelerini tamamlamaları dolayısıyla Vali Şehmus Günaydın tarafından teşekkür belgesi verildi. Faik Çırak, Mehmet Yalçın ve Volkan Konaç'a teşekkür belgelerini vermek üzere düzenlenen toplantıya katılan Vali Şehmus Günaydın, Isparta İl Özel İdaresi'nin yapmış olduğu çalışmaların Türkiye'nin birçok ilinde örnek olarak gösterildiğini ve bunun da kendilerini çok memnun ettiğini aktardı. Vali Günaydın, başarılı çalışma dönemini geride bırakarak nöbetlerini yeni üyelere devreden encümen üyelerine de katkı ve çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi verildiğini kaydetti.

Vali Günaydın, "2018 yılında da vatandaşımızın talep ettiği hizmetlerin tamamı imkanlar ölçüsünde değerlendirip yapabildiklerimizi gerçekleştireceğiz. Isparta İl Özel İdaresi özellikle bütçe anlamında sıkıntısı olmayan birkaç İl Özel İdaresi'nden biridir. Bu da takım oyunu oynandığının, kaynak sağlandığının ve eldeki imkanların iyi kullanıldığının bir göstergesidir" dedi.

Görev süreleri dolan il encümen üyeleri de Vali Şehmus Günaydın'a temsilcisi oldukları ilçelerdeki vatandaş adına ve kendilerine göstermiş olduğu teveccühten dolayı teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Isparta haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Isparta haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Vali Günaydın'dan encümen üyelerine teşekkür haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı