ADIYAMAN HABERLERİ

Vali Demirtaş’tan, Kamu Yatırımlarına Sıkı Takip

IHA
05.10.2015 - 15:24Son Güncelleme :

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş'tan, kurum yatırımlarını inceleme

IHA

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, ilin dört bir tarafında farklı sektörlerde inşaatı devam eden kamu yatırımlarını inceledi.
İlk olarak inşaatı devam eden ve bitme aşamasına gelen 2 bin 500 kişilik kapalı spor salonunu inceleyen Vali Demirtaş, binada tespit ettiği eksiklikleri bir an önce giderilmesi ve binanın projede belirtildiği standartlara uygun bir şekilde yapılması noktasında ilgili müteahhidi sert bir dille uyardı. Tesisin teslim alınamayacağını belirten Vali Demirtaş, alanında uzman bir ekiple bir komisyon kurularak eksikliklerin tespit edilmesi ve gereğinin yapılması talimatını verdi. Ardından yeni hükümet konağının yapılacağı alana geçerek hafriyat çalışmaları süren inşaatı inceleyen Demirtaş, Adıyaman’da birçok kurumu tek çatı altında toplayarak hizmet verecek olan yeni Hükümet Konağı temelinin önümüzdeki hafta içerisinde atılacağını hatırlatarak, firma yetkililerinden çalışmaların hızlandırılmasını istedi. Daha sonra Beşpınar projesinin uygulandığı ziyaret çayı alanına geçen Vali Mahmut Demirtaş, burada yürütülen çalışmaları da inceledi. Yaptığı incelemelerin ardından bir açıklama yapan Vali Mahmut Demirtaş, inşaatı devam eden kamu yatırımlarının standartlara uygun bir şekilde yapılarak zamanında bitirilmesini istedi.
Demirtaş, "Bu yatırımların teslim tamamlanarak teslim edilmesi, hizmet bekleyen vatandaşımız için önem arz etmektedir. Devletin kaynaklarını titizlikle kullanarak vatandaşlarımıza kaliteli, etkin ve verimli bir hizmet sunmak için işimizi en güzel şekilde yapacağız. Devam eden kamu yatırımlarının sorunsuz bir şekilde tamamlanması için de inşaatların her aşamasında denetimleri artıracağız" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden Vali Demirtaş’tan, Kamu Yatırımlarına Sıkı Takip hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Ekim 2015 tarihinde saat 15 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vali Demirtaş’tan, Kamu Yatırımlarına Sıkı Takip haberi güncellenecektir.

ADIYAMAN NAMAZ VAKİTLERİ
20 Kasım 2017, Pazartesi
 • İmsak
  05:25
 • Guneş
  07:05
 • Öğle
  12:23
 • İkindi
  15:03
 • Akşam
  17:21
 • Yatsı
  18:49
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı