NEVŞEHİR HABERLERİ

Vali Ceylan Cumhuriyet Resepsiyonu Verdi

IHA
30.10.2015 - 12:19Son Güncelleme :

NEVŞEHİR'DE VALİ CEYLAN TARAFINDAN CUMHURİYET RESEPSİYONU DÜZENLENDİ

IHA

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan tarafından Kapadokya Dedeman Otel’de Cumhuriyet resepsiyonu verildi.
Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan tarafından Cumhuriyetin Kuruluşunu 92. Yıldönümü nedeniyle Kapadokya Dedeman Otelde resepsiyon verildi. Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ve eşi Zuhal Ceylan tarafından misafirleri tek tek kapıda karşılanırken verilen resepsiyon yaklaşın bir buçuk saat sürdü. Nevşehir’de verilen Cumhuriyet resepsiyonuna MHP Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol, İl garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Metin Alkaya, Cumhuriyet Başsavcısı Adnan Tosun, İl Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, Vali yardımcıları, Kaymakamlar ve siyasiler katıldı.
Cumhuriyet Resepsiyonunda bir konuşma yapan Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, “Çok zor şartlarda ve büyük bir özverili ile atalarımızın ve şehitlerimizin bize emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti Devleti nice yüzyıllar dünyada sözü ve güvenilirliği ile yaşamaya devam edecek” dedi.
Vali Ceylan’ın buradaki konuşmasının ardından ise Vali Mehmet Ceylan ve eşi Zuhal Ceylan tarafından Cumhuriyetin 92. Yılı kutlu olsun yazılı yaş pasta kesildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Nevşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Nevşehir ilinden Vali Ceylan Cumhuriyet Resepsiyonu Verdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 12 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vali Ceylan Cumhuriyet Resepsiyonu Verdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı