TOKAT HABERLERİ

Vali Cevdet Can beldeleri ziyaret etti

DHA
28.04.2017 - 11:28Son Güncelleme :
DHA

TOKAT,(DHA)- TOKAT Valisi Cevet Can, Reşadiye ilçesine bağlı Bereketli, Bozçalı, Cimitekke, Hasanşeyh ve Baydarlı Beldelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
Tokat Valisi Cevdet Can Reşadiye ilçesine bağlı beldeleri ziyaret etti. Ziyaret ettiği beldelerde vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını ve taleplerini dinleyen Vali Can, ''Kasaba köy ayrımını tamamen ortadan kaldırmak istiyoruz. Köylüyü köyünde, çobanı yaylasında, çiftçiyi tarlasında, işçiyi fabrikasında tutmak için çalışıyoruz'' dedi. Vatandaşların, beldelerinde ve köylerinde daha fazla kazanç sağlamaları için devletimizin bütün imkânlarını seferber ettiğini dile getiren Vali Can, bu desteklerden daha fazla yararlanılmasını beklediğini ifade etti. Reşadiye bölgesinin yayla turizmi konusunda çok zengin potansiyele sahip olduğunu ifade eden Vali Can, ''Bu bölgede tabiat turizmi gelişecek. Türkiye’nin birçok yerinde böyle yaylalar yok. Karadeniz Bölgesi'ne yoğun ilgi gösteren Arap turistlerin buralardaki yaylalara gelmeleri için gerekli altyapı çalışmalarını yapıyoruz. Yayla yollarının standartlarını yükselteceğiz. Yaylalarımızı turizme kazandıracağız" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tokat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tokat ilinden Vali Cevdet Can beldeleri ziyaret etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 11 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vali Cevdet Can beldeleri ziyaret etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı