MANİSA HABERLERİ

Vali Bektaş, Ege Karadenizli Sanayici Ve İşadamları Derneğini Ağırladı

IHA
07.09.2015 - 16:27Son Güncelleme : 07.09.2015 - 16:28

EGE KARADENİZLİ SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ (EGE-KARSİAD) YÖNETİM KURULU BAŞKANI TEMEL ŞEN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VALİ ERDOĞAN BEKTAŞ’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

IHA

Ege Karadenizli Sanayici ve İşadamları Derneği (Ege-KARSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Temel Şen ve yönetim kurulu üyeleri Vali Erdoğan Bektaş’ı makamında ziyaret etti.
Ege-KARSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Temel Şen, Ege Karadeniz Sanayici ve İşadamları Derneği olarak Vali Bektaş’ı ziyarete geldiklerini, 2005 yılında kurulan derneğin şu anda İzmir’de faaliyet gösteren 150 işadamı üyesi olduğunu belirterek, “Derneğimizin amacı, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve kanunları doğrultusunda Türkiye’nin ve Türk toplumunun demokratik, sistemli ve planlı bir düzen içinde kalkınıp, sınai, ticari, sosyo-ekonomik eğitim öğretim ve kültür düzeyinin gelişmesine, teknoloji sermaye fikir alışverişi ve koordinasyonunu sağlayarak daha ileri bir düzeye ulaşmasına yardımcı olmak, iş adamları ve sanayicilerin dünya ile entegrasyonunu sağlamak, ekonomik ve sosyal gelişmelerine katkı sağlamak, üyeler için öncü projeler geliştirmek, milli menfaatlerin temini noktasında ulusal kalkınma vizyonları geliştirerek Karadeniz bölgesi ve kurulduğu bölge için de kalkınmada öncü rol üstlenmektir.” dedi.
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erol Eroğlu da, Ege bölgesindeki Karadenizli işadamlarını örgütlemeye çalıştıklarını ifade ederek, “Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonu (EKAF) diye bir üst kuruluşumuz var. Tüm Ege illerini kapsayan 53 derneği içeren bir federasyonumuz var. Bulunduğumuz yere değer katan bir zihniyetle çalışıyoruz. Aynı zamanda Karadeniz’deki gelişen bu turizm potansiyelini Ege ile birleştirmek için, hiçbir siyasi fark gözetmeden insanları birleştirmeye çalışıyoruz. Sayın Valimiz hemşehrimiz olduğu için ziyaretine geldik. Bizleri kabul ettiği için kendilerine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Vali Erdoğan Bektaş da ziyaretleri için teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Vali Bektaş, Ege Karadenizli Sanayici Ve İşadamları Derneğini Ağırladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Eylül 2015 tarihinde saat 16 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vali Bektaş, Ege Karadenizli Sanayici Ve İşadamları Derneğini Ağırladı haberi güncellenecektir.

  MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Eylül 2017, Cumartesi
  • İmsak
   05:14
  • Guneş
   06:51
  • Öğle
   13:13
  • İkindi
   16:39
  • Akşam
   19:15
  • Yatsı
   20:40
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı