DÜZCE HABERLERİ

Vali Ali Fidan Kalıcı İş Yerlerine El Attı

IHA
30.09.2015 - 10:19Son Güncelleme :

VALİ ALİ FİDAN KALICI İŞ YERLERİNİ İNCELEDİ.

IHA

Düzce’de deprem sonrası yapılan ve atıl durumda olan kalıcı işyerleri için ikinci adım atıldı. Vali Fidan İl Genel Sekreteri Muharrem Tozan ile birlikte 3. bölgedeki işyerlerini ziyaret etti, buradaki işyerlerinin devlet hastanesi hizmete girince semt polikliniği yapılacağını bildirdi.
Geçtiğimiz hafta Düzce Milletvekillerinin Ankara’da yaptığı görüşmelerin ardından Düzce’nin kanayan yarası haline gelen kalıcı işyerlerinin yurt olacağı müjdesinin ardından, işyerlerinin kurtarılması yönünde bir müjde de bugün Vali Ali Fidan’dan geldi. Vali Ali Fidan, İl Genel Sekreteri Muharrem Tozan ve genel sekreter yardımcısı Necmettin çalışkan ile birlikte 3. bölgedeki kalıcı işyerlerini inceledi. Tozan ve Çalışkan’dan işyerlerinin durumu hakkında bilgi alan Vali Fidan, yıllardır çözülemeyen işyerleri için artık harekete geçildiğini söyledi bir de kalıcı konutlar halkı için müjde verdi.
Vali Fidan, “Kalıcı işyerleri Düzce’mizin sorunlarından biri. Daha ben Düzce’ye atanmadan Ankara’dayken, mesajlar mailler gelmeye başladı. Birinci problemimiz buraları Düzce’ye nasıl kazandırırız. Görüyorsunuz metruk üzücü bir hali var. Kronik hale gelmiş. Zaten Düzce’de hastanemiz faaliyete geçtiğinde kalıcı konutlarda bir semt polikliniği düşüncemiz vardı. Burada yine uzman doktorlarımız vatandaşların temel ihtiyaçlarını görmüş olacak. Diğer bölümler için de bir takım girişimlerimiz var. Yurt düşüncemiz var. Öğrenciler için yurt sorunumuz var. Milletvekillerimizin de Ankara’da girişimlerimiz oldu. Burada semt polikliniği, diğer yerlerde yurt yapmayı düşünüyoruz. Bunları bir yönüyle Düzce’ye kazandırmak ve metruk halden kurtarmak, kötü niyetlilerin kullanacağı alanlar olmaktan çıkartmak, yani çok yönlü bir çalışma amaçlıyoruz. Semt polikliniği planımızı hastanemiz faaliyete geçtiğinde gerçekleştireceğiz. Hastane ile eş zamanlı başlayacak” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Vali Ali Fidan Kalıcı İş Yerlerine El Attı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Eylül 2015 tarihinde saat 10 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vali Ali Fidan Kalıcı İş Yerlerine El Attı haberi güncellenecektir.

  DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Ekim 2017, Pazar
  • İmsak
   05:26
  • Guneş
   07:07
  • Öğle
   12:51
  • İkindi
   15:49
  • Akşam
   18:14
  • Yatsı
   19:42
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı