Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Vakko’nun yeni yüzü

Etiler’deki Akmerkez Vakko mağazasının iç mimarisi yenilendi. Mağazanın yeni yüzünün tanıtımı için önceki akşam bir davet düzenlendi.

Autoban Desing Office mimarları Seyhan Özdemir ve Sefer Çağlar tarafından tamamı yenilenen mağazanın açılışında Cem Hakko ve Jeff Hakko ev sahipliği yaptı.

Vakko’nun kurucusu iki kardeşten Vitali Hakko’nun oğlu Cem ve Albert Hakko’nun oğlu Jeff Hakko konukları kapıda karşıladılar. Vakko’nun üçüncü kuşak genç yöneticilerinden Rıfat Elhadef de eşi Maria Elhadef’le örnek bir ev sahipliği yaptı. Vakko, sonbahar-kış sezonu modellerini de gecede müşterilerinin ve müdavimlerinin beğenisine sundu.

İkinciden sonra böyle oldu

Eren-Ella Mengi çifti İstanbul’u terk edip Bodrum’a yerleşti. Bodrum’daki evlerinde Hello Dergisi’ne röportaj veren çift yedi yıllık evli. İki çocuk sahibi. Beş yaşındaki kızları İris ve henüz yedi aylık olan oğulları Can Maksim, ailenin neşe kaynağı. Rus güzeli Ella Mengi evlenmeden önce mankenlik yapıyordu. Rusya’da ve Türkiye’de de podyuma çıkan model, ne yazık ki ikinci çocuğunu doğurduktan sonra aldığı kiloları veremedi. Yemek konusunda hünerli sayılacak eşi Eren Mengi’nin nefis yemekleri sayesinde çift her geçen gün kilo almaya devam ediyor.

Almak için niyetleri var

UpHill Court projesindeki daireler, sanat dünyası ve İstanbul’un tanınmış isimleri tarafından beğenildi. Varyap Varlıbaşlar ve Teknik Yapı ortak girişimi, UpHill Court projesi ile mimari anlayışa farklı bir açı kazandırdı. Örnek daire, geçtiğimiz gün ünlü simalara tanıtıldı. Prof. Dr. Jale Yılmabaşar ve Haldun Dormen, UpHill Court’daki daireleri gezdiler.

Güzelliğin sırrı belli oldu

Gülay Kamaz, hemcinslerini kıskandıran bir güzel. Kamaz, bir erkek çocuk sahibi olmasına rağmen pürüzsüz cildi, atletik yapısıyla kendine, bakımına önem verdiğini gösteriyor. Düzenli olarak spor yapan Kamaz, dinç ve diri görünüme sahip olmak için ise sosyetemizin son aylarda kullandığı Imedeen adlı ilacı kullanıyormuş. Bu ilacı kullananlar arasında Şebnem Çapa-Çiğdem Kayalı kardeşlerin de adı geçiyor.

Bu gece açılıyor

Mio Restaurant&Bar, kış sezonuna şimdiden hazır. Ritz Carlton Otel’de hizmet verecek olan mekan, baştan sona yenilendi. Geçtiğimiz yaz aylarında Reina’nın çatısı altında gece hayatına ‘merhaba’ diyen Mio Restaurant’ın sahibi Altan Çıldır, bu geceki açılışa ünlü isimlerin katılacağını söyledi.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI