Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Vakıfbank'tan hediye desteği

Vakıfbank, Ankara Beşevler'de eğitim veren Türkiye'nin ilk voleybol okulu Türkiye Voleybol Federasyonu Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi'ne 100 bilgisayar ve 2 projeksiyon cihazı hediye etti.

ERCAN ATA / DHA
SON GÜNCELLEME

TVF Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi'nde düzenlenen törene Vakıfbank Genel Müdürü Süleyman Kalkan, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık katıldı. Bilgisayarların yerleştirilği sınıfları gezen Süleyman Kalkan ve Erol Ünal Karabıyık öğrencilerle sohbet ettiler.

Vakıfbank Genel Müdürü Süleyman Kalkan yaptığı açıklamada eğitime desteklerinin süreceğini belirtti. Kalkan: ''Vakıfbank olarak spora verdikleri önem doğrultusunda spora ve sporcuya olan yatırımlarımızı 25 yıldır sürdürüyoruz. Voleybola verdiğimiz desteği eğitim boyutuna da taşıdık. Bu okulumuzun bilgisayar ihtiyacı olduğunu öğrendiğimizde hiç düşünmeden elimizdeki bilgisayarları hediye etmeye karar verdik. Çocuklarımızın daha iyi bir eğitim yapmaları için elimizden geleni yapacağız''dedi. Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık, Vakıfbank ailesine Türk Voleyboluna katkılarından dolayı teşekkür ederek bu sponsorluklar Türk sporu için çok önemli olduğunu belirtti.

"Takım sporlarının yüz aklarından voleybolda, bu desteğin karşılığını fazlası ile vermek için elinden geleni yapıyor. İleriki dönemde çok daha başarılı bir Türk voleybolu izleyeceğimizden hiçbir şüphem yok. Çünkü altyapıdan çok başarılı gençler geliyor" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz