Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Vahid’den su fırçası

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç, verdiği molada su içmeyenlerin dikkatini çekti, ‘İdmanda su içmek bir çok sakatlığın da önünü keser. Su molası verildiğinde mutlaka su için’ diyerek uyarılarda bulundu.

Adnan SUNGUR
SON GÜNCELLEME
Trabzonspor, dün sabah yaptığı antrenmanla Samsunspor maçının hazırlıklarını sürdürürken Boşnak çalıştırıcı Vahid Halilhodziç, verdiği molada su içmeyenlerin dikkatini çekti. Antrenman sürerken teknik patron, oyuncularına su molası verdi. Bu arada su içmeyen oyuncular olduğunu gören Halilhodziç, tüm takımı sahanın ortasında topladı şunları söyledi: ‘Sizi su içmeye gönderince, herkes gidip mutlaka su içecek.

Fatih müjdesi

Su içmek sizin yararınıza.
Antrenmandaki su kaybını ancak su içerek geri kazanabilirsiniz. İdmanda su içmek çok yararlı ve bir çok sakatlığın da önünü keser. Su molası verildiğinde mutlaka su için. Eğer başka bir sorun varsa da, benimle görüşün.’ Boşnak çalıştırıcı savunma oyuncularına da uyardı. Öte yandan belinde ve kasığındaki rahatsızlıklar nedeniyle İtalya’ya giden Fatih’in önemli bir sakatlığının bulunmadığı ortaya çıktı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler