ADANA HABERLERİ

Uzunlular: "Üniversitelerimiz Huzurlu Bir Eğitim Yuvasına Dönüşecek"

IHA
16.10.2015 - 16:55Son Güncelleme :

ADANA ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI YUNUS UZUNLULAR

IHA

Adana Ülkü Ocakları Başkanı Yunus Uzunlular, "Üniversitelerimiz ülkücü gençlerin başkanlığında huzurlu bir eğitim yuvası haline dönüşecektir" dedi.
Adana Ülkü Ocakları Başkanı Yunus Uzunlular, göreve geldiğinden bugüne Çukurova Üniversitesi, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlıkları ve Lise İl Temsilciliğini ülkücü öğrencilere kazandırdığını, şimdide Çağ Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığı seçimlerinde Adana Ülkü Ocakları Yöneticisi Oğuzhan Uçman’ın başkan seçildiğini belirtti.
Başkan Uzunlular seçim sonuçlarının ardından yaptığı açıklamada, “Bizim ülkümüz müreffeh bir toplumun oluşturulmasında en önemli paya sahip gençlerimizi Türklük ve İslam şuuru altında vatanperver bir nesle dönüştürmek vardır. Gençlerimizin ideallerini gerçekleştirmesinin yolu eğitimden geçmektedir. Üniversitelerimiz ülkücü gençlerin başkanlığında huzurlu bir eğitim yuvası haline dönüşecektir. Bu vesileyle Çağ Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığı’nı kazanan ülkücü kardeşim Oğuzhan Uçman’a başarılar dilerim” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Uzunlular: "Üniversitelerimiz Huzurlu Bir Eğitim Yuvasına Dönüşecek" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Ekim 2015 tarihinde saat 16 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Uzunlular: "Üniversitelerimiz Huzurlu Bir Eğitim Yuvasına Dönüşecek" haberi güncellenecektir.

ADANA NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  05:56
 • Guneş
  07:38
 • Öğle
  12:44
 • İkindi
  15:16
 • Akşam
  17:31
 • Yatsı
  19:02
Sayfa Başı