Futbol Üzülmez'den 1 milyon liralık feda
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Üzülmez'den 1 milyon liralık feda

İbrahim Üzülmez, Beşiktaşlılığını bir kez daha gösterdi. “Bana yakışmaz” diyerek yaklaşık 1 miyon lirayı bulan alacakları için diğer oyuncular gibi hukuki işlem başlatmadı.

BEŞİKTAŞ’ın efsane kaptanlarından İbrahim Üzülmez, eski kulübüne karşı büyük bir fedakarlık örneği gösterdi. Siyah beyazlı kulüpten 1 milyon liralık alacağı olan emektar isim buna rağmen hiçbir hukuki işlem yapmadığını belirtti.

Beşiktaş’ın zor günlerden geçtiğini kaydeden İbrahim Üzülmez, bunların geçmiş yıllardaki yanlış transferler nedeniyle olduğunu belirterek, “Ben Beşiktaşlıyım. Kulüpten ayrılan bazı isimler paralarını alamadıkları için UEFA’ya bir kısmı da Federasyona başvurdu. Benim de alacağım var. Ama hiçbir zaman Beşiktaş’ın canı yansın istemedim. Kulübün durumuna üzülüyorum” dedi ve şöyle devam etti:

Flaş transferler şampiyonlukları getirmez

“Mevcut mali yapıya baktığımızda Beşiktaş’ın bu dönem büyük transferler yapamayacağı ortada. Yani Fenerbahçe ve Galatasaray’ın transferleri, kesinlikle şampiyon olacakları anlamına gelmiyor. Önemli olan alınan oyuncuların, isimlerin takım ruhuna uyabilmesi. Sahada bir bütünlük oluşturabilmeleri. Beşiktaş da geçmişte flaş transferler yaptı ama başarı gelmedi. Şimdi o transferlerin yükünü taşıyamadığı için kulüp bu zor durumda bulunuyor.”


Yorumları Göster
Yorumları Gizle