« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Üzülmez: Öncelikli hedefimiz yenilmemek

Beşiktaş, İngiltere'nin Manchester United takımı ile çarşamba günü yapacağı Şampiyonlar Ligi B Grubu maçı için İngiltere'ye gitti.

DHA
SON GÜNCELLEME

Manchester'da Evans ve Berbatov yok

Atatürk Havalimanı'ndan öğle saatlerinde özel uçakla hareket eden Beşikaş kafilesinde sakatlıkları olan Delgado, Holosko, Hakan Arıkan, Rıdvan Şimşek ve çocuğunun hastalığı bulunan Nobre yer almazken, yöneticilerden Kenan Öner, Bülent Deriş, Hakan Aksoy, Murat Çelik ve Mario Berk de takımla birlikte İngiltere'ye gitti.

Havalimanında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan kaptan İbrahim Üzülmez, Manchester United karşısında öncelikli hedeflerinin yenilmemek olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:

"Bizim için zor bir deplasman. Manchester United grubun favorilerinden birisi ve çok önemli oyunculara sahip. Fenerbahçe galibiyetinin moral ve motivasyonunu biraz daha üst seviyeye yükselterek, bu deplasmandan istediğimiz sonuçla dönmek istiyoruz. Rakibin ne yapacağından ziyade, bizim nasıl bir performans ortaya koyacağımız daha önemli. İsteğimizi ve arzumuzu ortaya koyarsak, inanıyorum ki en iyi sonuçla Türkiye'ye döneriz. Böyle bir maçı kazanmak için savaşmamız ve varımızı yokumuzu ortaya koymamız gerekiyor. Doğrusunu söylemek gerekirse böyle bir rakip karşısında öncelikli hedefimiz yenilmemek. Fakat futbolda ne olacağı belli olmaz. Biz iyi mücadele ettikten sonra berabere mi kalırız, yener miyiz onu sahada görürüz."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler