Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Üzülmeyin 6 ay sonra turp gibi olacağım

  Hürriyet Haber
  07 Ekim 2011 - 10:21Son Güncelleme : 07 Ekim 2011 - 07:43

  Vahide Gördüm'ün göğsündeki kistin kanser riski taşıması, doktorları endişelendirdi. Eşi Altan Gördüm, "Kemoterapi görebilir; bu yüzden Vahide, 'Adını Feriha Koydum' dizisine zorunlu ara verecek" dedi.

  Ünlü oyuncu Vahide Gördüm'ün göğsünde kist belirlendi. Fulya Acıbadem Hastanesi'nde yapılan ilk tetkiklerde kötü huylu olmasından şüphelenilen kistten parça alınarak biyopsiye gönderildi. Gördüm, sağlık gerekçesiyle rol aldığı 'Adını Feriha Koydum' dizisiyle, çekimleri süren 'Ayhan Hanım' filminden affını istedi.

   

  "SIKINTILI BİR YOL"

  Ünlü oyuncunun eşi Altan Gördüm, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Maalesef böyle bir şanssızlıkla karşılaştık, sıkıntılı bir yola girdik. Patoloji raporlarının temiz çıkmasını ümit ediyoruz. Kemoterapi tedavisi görme ihtimali yüksek olduğu için dizi ve sinema çalışmalarına ara verilecek. Vahide ile bu zor günleri aşacağız." (Günaydın)

   

  KİMSE ÜZÜLMESİN 6 AY SONRA TURP GİBİ OLACAĞIM

   

  Haberin duyulmasından sonra sevenlerinden büyük destek gören  Vahide Gördüm, şu açıklamayı yaptı:

   

  ’Evet, göğüs kanseriyim. Tedavi olmaya başladım ve bu süreçte hayatıma devam edeceğim... Bu hastalığa yakalanıp tedavi olamayanların yaşadığı bir ülkedeyiz.Durumu çok da abartmanın gereği yok. Beni seven ve desteğini esirgemeyen herkese ve seyircilerime teşekkür ediyorum.Kimse üzülmesin 6 ay sonra turp gibi olacağım.’’

   

  DİZİDEKİ KABUS GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ

  Üzülmeyin 6 ay sonra turp gibi olacağım

   

  2003-2005 yılları arasında yayınlanan 'Bir İstanbul Masalı' dizisinde Suzan Kozan karakterini canlandıran Vahide Gördüm, dizide göğüs kanserine yakalanıyor. Ancak erken teşhis konulan Suzan Kozan ameliyat olduktan sonra eski sağlıklı günlerine geri dönüyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı