Gündem Haberleri

  Üzerindeki herşey çalıntı çıktı

  Hürriyet Haber
  24.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Sabıkalı hırsız Şenol Soğukçay, polis tarafından yakalandı. Ayağındaki ayakkabılar futbolcu Emre'ye, hırka öğretim görevlisi Şehnaz Wells'e, pantolonu, sweatshirt'ü de başka kurbanlara aitti. Üzerindekiler kendisine hediye edilmeseydi, Soğukçay az daha çıplak kalacaktı.

  Galatasaraylı futbolcu Emre Belezoğlu'nun evini soyan sabıkalı hırsız Şenol Soğukçay'ın, ayağındaki çoraptan sırtındaki fanilaya, gömleğinden ayakkabısına kadar tüm giyisilerinin çalıntı olduğu ortaya çıktı. Soyduğu kişiler, ‘‘Üzerindekiler kalsın’’ deyince, sabıkalı hırsız çıplak kalmaktan kurtuldu. Galatasaray-Arsenal maçının oynandığı gün polis tarafından yakalanan, şarkıcı Doğuş'un çocukluk arkadaşı ve bazı şarkılarının bestecisi Şenol Soğukçay'ın, futbolcu Emre'nin evinden çaldığı eşyaları, babası Mehmet Belezoğlu teslim aldı. Mehmet Belezoğlu, Şenol Soğukçay'ın ayağında gördüğü oğlunun ayakkabısını, sabıkalı hırsıza hediye etti. Evi soyulanlardan, öğretim görevlisi Şehnaz Wells, Şenol Soğukçay'ın çaldığı kendisine ait hırkayı almaktan vazgeçti. Şenol Soğukçay'ın, çaldığı pantolon ve sweatshirt da sahipleri tarafından kendisine hediye edildi.

  Hırsızlık, oto hırsızlığı gibi suçlardan sabıkalı Soğukçay'ın, bir yıl önce askerden firar ettiği ve yakalanmamak için ağabeyi Birol Soğukçay'ın kimliğine kendi fotoğrafını yapıştırarak, sahte kimlikle dolaştığı, aynı kimlikle Romen uyruklu bir kadınla evlendiği ortaya çıktı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı