« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Üzerimden büyük yük kalktı

Aykut Kocaman, Beşiktaş galibiyeti sonrası oyuncularına teşekkür etti, hepsinin elini tek tek sıktı ve “Beni büyük bir yükten kurtardınız çocuklar” dedi.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ zaferinin ardından Fenerbahçe soyunma odasında alışılmış görüntülerin dışında bir durum vardı. Her zaman sakin olan ve duygularını yansıtmayan Aykut Kocaman, futbolcularının yanına çocuklar gibi şen bir halde geldi. Belki de ilk kez bu kadar mutluydu. Futbolcularını karşısına aldı ve bir çok anlam ifade eden şu sözleri çıktı ağzından: “Beni büyük bir yükten kurtardınız çocuklar. Hepinize teşekkür ederim.” Futbolcuların tek tek elini sıktı. Ardından sakat olmalarına rağmen büyük fedakarlık örneği göstererek forma giyen oyuncularına yöneldi. Emre, Santos, Gökhan ve Dia’yı ayırdı ve “Size de tüm takım önünde ayrıca teşekkür ederim. Takım için herşeyi yaptınız” dedi.

Daha önceki derbi galibiyetlerinin ardından futbolcular Başkan Aziz Yıldırım kendilerini tebrik için soyunma odasına geldiğinde, primin yükseltilmesi için tezahürat yaparlardı. Bu kez hiç bir oyuncu prim lafını ağzına bile almadı.

Maç sonrası ise FBTV’ye konuşan Emre Belözoğlu, kupadaki Yeni Malatyaspor yenilgisinin olduğu güne gidiyor ve şöyle diyordu: “Futbolcular olarak o günlerde bir söz vermiştik. Hocamızı üzmeyecektik. O sözümüzün hala arkasında olduğumuzu bir kez daha gösterdik.”

Verilen sözler yerine getirildi ve Fenerbahçe’de başta Aykut Kocaman olmak üzere herkesin yüzü güldü.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler