Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Uzay derinlikleri

Salih UÇAR

ANTALYA gecelerinin yakından tanıdığı solist Uzay-Aşkım ikilisi, Club Deep'te sahne almaya başladı.

Barış Ertan'ın işletme ve Şenay Çelik'in de halkla ilişkiler müdürlüğünü yaptığı mekanda sahneye çıkan ikili, bir süre ara verdikleri eğlence dünyasını özlemiş gibi görünüyor. Tabii bu arada, müdavimlerin de bu ikiliye olan özlemlerini unutmamak gerekir.

Uzay ve Aşkım, uzun yıllar Flamingo'da sahne aldı. Ardından Kervansaray Türkçe Bar ve Club Çapkın'da... Kış aylarında özellikle Çapkın'daki programlarıyla eğlence dünyasına canlılık kattılar.

Türkiye eski güzellerinden Antalyalı Sedef Bildik ile evli olan Uzay Hülagü, yaz aylarının başlangıcında vatani görevini yapmak üzere Antalya'dan ayrılınca sahne çalışmalarına ara verdi. Bu süre zarfında Aşkım'ın da pek sesi soluğu çıkmadı zaten...

BAŞARILI İKİLİ

Bir süre önce Deep'te sahne almaya başlayan ikiliyi izleme fırsatını önceki akşam yakaladım. Bir arkadaşın düğününden dönerken Deep'e uğradım. Hem Uzay ve Aşkım'ı izlemek hem de Şenay'ın sitemlerine son vermek için, yakamozlarla buluşulan Club Deep'e indik. Birçok eğlence mekanının bomboş olduğunu öğrendiğim gecede, mekanda oturacak yer bulmakta güçlük çektik. Dolu dizgin eğlence yaşanıyordu.

Gecelerin tanınmış simaları yoktu ama eğlenceye susayan insanlar vardı. Uzay ile Aşkım'ın sahne performansı da hiç değişmemişti. Her zamanki gibi renkli ve bir o kadar da kıpır kıpır... Repertuvarı da yenilemişler. Kısacası Uzay-Aşkım ikilisinin, özlendikleri ve özledikleri eğlence dünyasına dönüşleri muhteşem oldu.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI