Ege Haberleri

  Uzaktan kumandalı ayakkabı

  Hürriyet Haber
  22.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ayak başparmağının dışa açılanması ameliyatsız tedavi edebilen uzaktan kumanlı ayakkabı, Ayakkabı Kış Fuarı'nda sergileniyor.

  Halluks valguslu olguların, hastalığın ilerlemesini durdurması ve yavaşlatması amacıyla Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı tarafından üretilen teknolojik ayakkabı, 23 Haziran 2013 Pazar gününe kadar İzmir Uluslararası Fuar Alanı 1 no'lu holde sergilenecek.

  Tabanında enerji kaynağı, motor, kart sistemi olan ayakkabının uzaktan kumandası sayesinde kişi, başparmağının yamukluğunun açısına göre ayakkabı içerisindeki düzeneğe şekil verebiliyor.

  Ayakkabı, çanta sektöründeki yenilikleri ve gelecek sezon trendini bir arada görme olanağı sunan ve kurulan ticari bağlantılarla sektöre büyük ivme kazandıran Ayakkabı Kış Fuarı'nda; bay-bayan-çocuk ayakkabı, bot, çizme modellerinin yanısıra çanta, bavul, cüzdan ve kemer tasarımlarının 2014 Kış modelleri yer alıyor.

  Uzaktan kumandalı ayakkabı

  Sadece profesyonel ziyaretçiye açık olarak düzenlenen Ayakkabı Kış - 34'üncü İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı, 23 Haziran 2013 Pazar günü sona erecek. Fuar, 10.00 - 19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

  Ayakkabı Fuarları İZFAŞ, İzmir Ayakkabıcılar Odası, Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği (EGEAYSAD), Ankara Ayakkabıcılar Odası ve sektör temsilcilerinin destekleriyle Ayakkabı Yaz ve Ayakkabı Kış olarak yılda iki kez düzenleniyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı