Gündem Haberleri

  Uyuyan bebeğin yanındaki çantayı çaldı

  Süleyman EKİN/ANTALYA, (DHA)
  29.04.2009 - 11:17 | Son Güncelleme:

  BEBEK arabasında uyuyan 11 aylık kızın yanındaki çantayı alarak kaçan erkek, elindeki kadın çantasından şüphelenen esnaf tarafından yakalanarak polise teslim edildi. Çanta sahibi, kendisine ‘abla’ diyen hırsıza, “Ben senin ablan değilim. Bana abla deme” diye çıkıştı.

  Betül- İsmail Sürekçi çifti, Eski Lara Caddesi'nde, Sampi Kavşağı'nda bulunan, yakın akrabalarına ait bir kafeye geldi. Akrabalar kafe içerisinde sohbet ederken Betül Sürekçi, 11 aylık kızı Nisa'yı bebek arabasında uyutarak arka tarafta bulunan sessiz odaya bıraktı. Bu arada, tesisatçılık yaptığı belirtilen Murat Erdoğan, kimsenin olmadığı bir anda çocuk arabasında bulunan kadın çantasını alarak kaçtı. Erdoğan'ı elinde kadın çantasıyla gören ve şüphelenen çevredekiler, durdurmak istedi. Bu arada kaçmaya çalışan şüpheliyi çevredeki işyerlerinde bulunanlar yakaladı ve polis çağırdı. Olay yerine gelen polis, çanta sahibini ararken, Betül-İsmail Sürekçi çifti de çocuklarını kontrol ettiğinde arabadaki çantalarının bulunmadığını farketti. 100 metre ilerideki kalabalığı gören Sürekçi çifti, olay yerine gittiğinde şüpheli ve kaybolan çantalarıyla karşılaştı.

  Korkudan şüpheliye bağıran Betül Sürekçi, “Kızıma da zarar verebilirdin. Umarım cezanı çekersin” dedi. Zanlının “Abla ben birşey yapmadım” demesi üzerine Sürekçi, “Bana abla deme. Ben senin ablan değilim” diyerek tepki gösterdi.
  Gözaltına alınan Erdoğan, sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı