Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Uyuyamıyorum anneciğim

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İlk kez A Takım formasını giydiği İstanbulspor maçında sahanın yıldızı olan F.Bahçe kalecisi Oğuz, heyecandan sabaha kadar uyuyamadı.

F.BAHÇE'de üç yıldır A Takım kalesine geçmek için sabırla bekleyen ve İstanbulspor maçında bu şansı yakalayan Oğuz Dağlaroğlu, maçtan sonraki gece sabaha kadar uyuyamadı. 1-0 kazanılan maçtan sonra evine büyük bir mutluluk içinde giden 21 yaşındaki genç file bekçisi sabah saat 05.00'te annesini uyandırarak, ‘‘Anne bana ilaç ver. Uyuyamıyorum’’ diye konuştu.

F.Bahçe tarihini yazan Rüştü Dağlaroğlu'nun torunu olan Oğuz'un babası Müjdat Dağlaroğlu dün kongre salonunda oğlu için sorulan sorulara cevap verirken, ‘‘Babam Fenerbahçe'ye yıllarını vermişti. Keşke hayatta olup da bu günleri görebilseydi’’ dedi. Fenerbahçe A Takımı'nda 90 dakika eldiven giydiği ilk maçını gol yemeden tamamlayan ve başarılı hareketleri ile otoritelerden olumlu not alan genç Oğuz çok mutlu ve heyecanlı olduğunu belirterek, ‘‘Dedemin ruhu şad olsun. Bundan sonraki hedefim daha çok çalışıp, bu formaya layık olmak. Her zaman göreve hazır olacağım’’ diye konuştu.