« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Uyum sorununu aşamadı

Nilüfer Belediyespor’un Ukraynalı transferi Anna, uyum sorununu aşamadı.

Özkan ÖZTÜRK/BURSA, (DHA)
SON GÜNCELLEME

ANNA SOLOVYOVA FOTOĞRAFLARI

BURSA’yı bu sezon Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nde temsil edecek Nilüfer Belediyespor’un sezon başında transfer ettiği Ukraynalı foto model voleybolcusu 26 yaşındaki Anna Solovyova, stüdyodaki başarısını filede gösteremedi. Uyum sorunu yüzünden beklenilen performansı veremeyen Anna Solovyova, Türkiye'den ayrıldı.
Bayanlar Voleybol 1. Ligi’ne bu yıl yükselen Nilüfer Belediysepor takımı, yeni sezonda hedefini ligde kalmak olarak belirledi. Nilüfer Belediyespor’un bir süre önce renklerine bağladığı Almanya’da foto modellik yapan ve çektirdiği fotoğrafları intenetteki sitesinde yayınlayan 1.92 boyundaki Ukraynalı voleybolcu Anna Solovyova, filede stüdyodaki kadar başırılı olamadı. Hazırlık döneminde oynanan özel maçlarda hayal kırıklığı yaratan Ukrayna Milli Takımı’nda da forma giydiğini söyleyen güzel smaçörün sözleşmesi, karşılıklı anlaşmayla feshedildi.
Başarısızlığının tek nedenini yaşadığı uyum sorununa bağlayan Anna Solovyova, “Nilüfer Belediyespor ile sezon öncesinde anlaştım. Ancak takıma uyum sağlayamadığım için performansımı sergileyemedim. Bu yüzden de kulüple karşılıklı olarak yollarımızı ayırdık. Nilüfer Belediyespor’a yeni sezonda başarılar dilerim” dedi.
Sporculuk yaşamı dışında foto modellik de yapan Anna Slovyova, “Daha önce Paris’ten profesyonel olarak modellik teklifi aldım. Ancak voleybolu çok sevdiğim için bu spora da devam ettim” dedi.Çektirdiği cesur fotoğraflarla yürek hoplatan voleybolcu foto model Anno Solovyova, yaşamını Almanya’da sürdüreceğini söyledi.

 


 


Bunları da Beğenebilirsiniz