KARABÜK HABERLERİ

Uysal, “Bu Seçim Türkiye İçin Ümmet İçin Çok Önemli”

IHA
28.10.2015 - 16:48Son Güncelleme :

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYI PROF. DR. BURHANETTİN UYSAL, SEÇİM ÇALIŞMALARINI TÜM HIZIYLA SÜRDÜRÜYOR

IHA

AK Parti Karabük milletvekili adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, “Bu seçim hem ülkemiz hem de ümmet için çok büyük önem arz etmektedir. Bunun için Türkiye’nin tekrar güçlü bir devlet haline gelmesi lazım” dedi.
Safranbolu ilçesine bağlı Kıranköy bölgesinde AK Parti Safranbolu ilçe başkanı Ahmet Güneş ve partililer ile esnaf ziyareti yapan Uysal, “Şu ana kadar Türkiye’nin yaşamış olduğu en önemli seçimlerden bir tanesini yapıyoruz. Bu seçimdeki şartlar çok değişti. Yani büyüyen ve güçlenen bir Türkiye’nin önünü kesmek için, zayıflatmak için, içerisi dışarısı toplanmış Türkiye’ye saldırıyor. Böyle bir tablo ile karşı karşıyayız" diye konuştu.
Türkiye’nin hedeflerinde bir kesinti olması durumunda emeklerin boşa gideceğini aktaran Uysal, " Bugün geldiğimiz noktada Türkiye’nin gerçekten birlik ve beraberliğe ve daha da önemlisi güçlü bir AK Parti iktidarına ihtiyaç var. Bir kesinti olursa Allah korusun, yakalanan ilerleme, büyüme heder olacak. 3-4 aylık seçim boşluğunda bile ne kadar sıkıntı yaşandı" ifadelerini kullandı.
Türkiye’nin ilerlemesinin devam etmesi için çok önemli ve özel bir durumu olduğunu vurgulayan Uysal, "Geçen dönemde seçimlerde hangi partiye katkı yaptıysanız yapın; ama bu dönem AK Parti’ye destek vermenizi ülkenin milli menfaatleri açısından önemli görüyorum. Dolayısı ile 1 Kasım’da Allah nasip eder de yeniden iktidara gelirsek, tek başına iktidar olursak, Türkiye’de yeniden bir şahlanışın başlayacağını, yeniden bir sürat kazanacağını, yeniden bir enerji yükleneceğini ve buna mecbur olduğumuzu söylemek istiyorum" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karabük haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karabük ilinden Uysal, “Bu Seçim Türkiye İçin Ümmet İçin Çok Önemli” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 16 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Uysal, “Bu Seçim Türkiye İçin Ümmet İçin Çok Önemli” haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı