« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Uygun ve Erdoğan'a doğum günü kutlaması

Bugün yapılan çalışma öncesinde 39 yaşına giren teknik direktör Bülent Uygun ile 28 yaşına giren Murat Erdoğan için doğum günü kutlaması yapıldı.

DHA
SON GÜNCELLEME

Antrenman öncesinde görevliler, Bülent Uygun için tesislerden idman sahasına kadar geçtiği yollara güller bıraktı. Daha sonra Bülent Uygun kendisi ve Murat Erdoğan için hazırlanan pastanın başına geçerek açıklama yaptı. Uygun, basın mensupları ve taraftarların yaş gününü hatırlamamasına gönderme yaptıktan sonra, "39'uncu yaşımıza giriyoruz. 6 senedir Sivas'tayım. Çok güzel şeyler yaşadım. Doğum günümdeki güzellikleri sunan tüm futbolcularıma ve özellikle kızım Almina ve eşime teşekkür ediyorum. Bugün ayrıca Murat Erdoğan'la aynı anda doğum günü kutluyoruz. O mu şanslı mı ben mi şanslıyım bilmiyorum. Yeni sezonda da başarılı bir dönem hedefliyoruz. Sivasspor olarak çıktığımız bu yolda Allah umarım şimdiye kadar başardıklarımızın daha güzelini başarmayı nasip eder. Bizi sevenler ve dua edenleri daha mutlu etmek için yolumuza devam ediyoruz. Bugünde beni yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu. Futbolcular alkışlarla hocalarının ve takım arkadaşarının doğum gününü kutladı.

Daha sonra eşi Gamze Uygun da yanına gelerek Bülent Uygun'un doğum gününü kutladı. Uygun, "35 yaşına girdim. Türkiye'nin en yaşlı teknik direktörü olarak görevimin başındayım. Alınan bir mağlubiyetten sonra kovmak isteselerde gene de buradayız. Alex Ferguson'un rekoruna adayım" diyerek espri yaptı. İdman sahasına eşi Gamze ve kızı Almina'nın adını taşıyan ve üzerinde, "Sevgi hatırlanmaksa aklımdasın, yanmaksa yüreğimdesin, ağlamaksa gözlerimdesin, dokunmaksa ellerimdesin, bir tek yanımda değilsin, ama kalbimdesin, sen bizim herşeyimizsin, doğum günün kutlu olsun" yazılı büyük bir pankart asıldığı görüldü.

ÇALIŞMALAR SÜRDÜ

Sivasspor'un salı günü oynayacağı maç için hazırlıkları devam etti. Çalışmaya sakat olan Mehmet Yıldız ve Sezer Badur katılmadı. Boynunda problem olan ve boyunluk takılan Kamanan ise düz koşu yaptı. Ellerini kullanarak çift kale maç yapan futbolcular, daha sonra 5'e iki çalışması ve dar alanda çift kale çalışması ile idmanı tamamladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz