Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Uygun tarih olsun

Galatasaray Kulübü Başkanı Futbol Federasyonuna başvurarak, lig ile Şampiyonlar Ligi maçları için fikstür hazırlanmasını isteyecek...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İKİNCİ TUR İÇİN

Galatasaray Spor Kulübü başkanı Mehmet Cansun, Bursaspor maçını bazı nedenlerden dolayı Şampiyonlar Ligi karşılaşmasından hemen 2 gün sonra oynadıklarını ifade ederek, 2. turda da aynı şeylerle karşılaşmamak için Futbol Federasyona başvuru yapacaklarını söyledi.

TARİHLER BELLİ

İlerki günlerde yapacakları Şampiyonlar Ligi maçlarının tüm tarihlerinin belli olduğunu kaydeden Cansun, ‘‘Bunun için biz de Futbol Federasyonu‘na başvurarak, lig maçlarının Avrupa‘da yapacağımız karşılaşmaların tarihlerine göre, uygun günlere konulmasını isteyeceğiz‘‘ diye konuştu.

TRANSFERE DEVAM

Transfer çalışmalarının sürdüğünü belirten Cansun, Fatih için görüşmelerin devam ettiğini ve bu hafta sonucun alınabileceğini kaydederken, Batista ile ilgili olarak da acele etmediklerini, 10 gün içinde bu transferin olup olmayacağının belli olacağını anlattı.

MİLLİ GURURUMUZ

Cansun, milli takıma en çok oyuncu veren takım olmaktan dolayı gurur duyduklarına dikkat çekerek, ‘‘G.Saray‘ın bu ülkeden kazandıklarının karşılığını veriyor. Bu nedenle de gururluyuz. Milli takımın İstanbul'da da Avusturya‘yı yenerek finallere gideceğini düşünüyorum’’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz