« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Uyduruyorlar

Fenerbahçe maçında yönetici ve teknik heyete Stephan Appiah’ın oyundan atıldığı pozisyonda bir suçunun olmadığını söyleyen Erciyessporlu Emre Toraman, "Küfür etmedim. Ona pis zenci demedim. Uyduruyorlar" dedi.

Oktay ENSARİ / KAYSERİ, (DHA)
SON GÜNCELLEME


Mavi siyahlı takımın orta saha oyuncusu Emre Toraman, cep telefonunu kapalı tutarken, kendisine kırmızı kart pozisyonu sırasında yaşananları anlattığını belirten Erciyesspor Başkan Vekili Erol Bedir, "Emre’yle konuştuğumda bana, Appiah’ın birçok pozisyonda kendisini geçemediği için öfkelendiğini, ikili mücadelelerde yetersiz kalıp son pozisyonda da faul yaptığı gerekçesiyle üzerine yürüyüp kafa attığını söyledi. Biz de kendisine inanıyoruz" diye konuştu.
/images/100/0x0/55eaa2e9f018fbb8f88cfba0
Erol Bedir, maçtan sonra Emre Toraman’ın kendisine tahrik edici bir kelime kullanmadığını söylediğini de belirterek futbolcusunun sözlerini şöyle aktardı: "Benim herhangi bir şekilde küfür etmem, veya tahrik edici bir söz söylemem söz konusu değil. Yan hakem, olayı başından sonuna kadar gördü. Beni tanıyanlar da zaten nasıl bir yapıya sahip oluduğumu, küfür edip etmeyeceğimi bilirler. Kendisi kırmızı karta kılıf bulmasın."

İstanbul’da bulunan teknik direktör Mustafa Uğur da Appiah konusunda Emre Toraman’la konuştuklarını anlatırken şöyle dedi: "Appiah’la, birkaç pozisyonda karşı karşıya geldik. Benim yaptığım markaj ve presten, gösterdiğim mücadeleden yıldı ve sinirlendi. Son pozisyonda yine kendisine geçit vermeyince, el kol hareketleriyle üzerime gelip kafa attı."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz