Gündem Haberleri

  Uyardığı sürücü tarafından öldürüldü

  Özgür SARI/KONYA, (DHA)
  13.05.2010 - 13:17 | Son Güncelleme:

  KONYA’da inşaat işçisi 29 yaşındaki Emrah Gündoğan, yolun karşısına geçerken, iddiaya göre, otomobiliyle hızlı geldiği için el işaretiyle uyarıda bulunduğu 48 yaşındaki Ali İhsan Duruer tarafından bıçaklandı. Gündoğan, kaldırıldığı hastanede yapılan müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi.

  Olay, bugün saat 12.00 sıralarında Merkez Selçuklu İlçesi Işıklar Mahallesi Yeğenoğlu Caddesi’nde meydana geldi. Evli ve bir çocuk babası Emrah Gündoğan, yolun karşısına geçmek istediği sırada, iddiaya göre, otomobilye hızlı gelen Ali İhsan Duruer’e yavaş olması için el işaretiyle uyarıda bulundu. Bunun üzerine otomobilden inen Duruer, Gündoğan’a bıçakla saldırdı.

  Göğsünden yaralanan Emrah Gündoğan, çevredekiler tarafından çağırılan ambulansla kaldırıldığı Konya Numune Hastanesi’nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bir alışveriş merkezinde temizlik görevlisi olarak çalışan Ali İhsan Duruer ise polis tarafından gözaltına alındı.

  Adının açıklanmasını istemeyen bir görgü tanıdığı, “Yolun karşısına geçen kişi, o sırada hızla gelen otomobili görünce, elini kaldırıp yavaş gelmesi konusunda uyardı. Sürücü de otomobilden inip, sen bana nasıl küfür edersin, diyerek bıçakla saldırdı” dedi. Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı