Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Uyanık Türel'i bırakmadı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Gençlerbirliği maçının ardından kırmızı beyazlı taraftarların aleyhte protestoları nedeniyle istifa eden tecrübeli teknik direktörle görüşen İsmail Uyanık başarılı oldu ve Metin Türel kararından vazgeçti.

Özel görüşme

Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, önceki gün istifa eden teknik direktör Metin Türel'i kararından vazgeçirdi. G.Birliği yenilgisinin ardından Samsunspor taraftarlarının protesto ettiği ve bu yüzden istifa ettiğini açıklayan Türel'le dün görüşen Uyanık, kaptan Ercan'la düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi:

Bırakıp gitme

‘‘Sayın Türel'e eğer başkansam istifanı kabul etmiyorum. Yok ağabey-kardeş isek, cehennem ateşinin içinde olduğumuz şu sıralar bizi bırakıp gitme, dedim. Görüşmemiz sırasında istifadan vazgeçirdik. Kendisine teşekkür ediyoruz. Artık geçmişi bir tarafa bırakarak kenetleneceğiz.’’

Ercan umutlu

Uyanık, bugüne kadar yapılan tüm hataları üzerine aldığını vurgulayıp, ‘‘Başka suçlu aramaya gerek yok. Bizim bu sıkıntının üstesinden gelip ligde kalma mecburiyetimiz var’’ derken, Kaptan Ercan da yöneticilerle bir araya geldiklerini belirtip, ‘‘Tüm sorunları aştık. Tek yürek olacağız’’ diye konuştu.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler