Gündem Haberleri

  Üvey anne altını ıslatan oğlunu komaya soktu

  Hürriyet Haber
  07.03.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Isparta'da üvey oğlu 5 yaşındaki Fuat Cömert'i altını ıslattığı için döverek, beyin kanaması geçirmesine neden olan 20 yaşındaki Fadime Cömert tutuklandı.

  Tüyler ürperten olay, Isparta'nın Fatih Mahallesi'nde dün sabah meydana geldi. Fadime Cömert, üvey oğlu Fuat'ı gece altını ıslattığı gerekçesiyle feci halde dövdü. Canavar anne, yediği dayak yüzünden her yeri moraran 5 yaşındaki Fuat'ın bayıldığını görünce bir köşeye bıraktı.

  BEYİN KANAMASI

  Öğleden sonra Fuat'ın hâlâ kendisine gelmediğini gören canavar üvey anne, talihsiz miniği Isparta Doğumevi'ne götürdü. Fuat, buradan beyin kanaması teşhisiyle Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevkedildi. Hemen ameliyata alınan Fuat Cömert, daha sonra Yoğun Bakım Servisi'nde tedavi altına alındı.

  Üvey oğlu yaşam mücadelesi verirken, Fadime Cömert ise altını ıslattığı için terlikle poposuna vurduğu çocuğun, kaçarken kafasını duvara çarptığını iddia etti.

  Doktorların polise verdiği bilgi sonrasında gözaltına alınan üvey anne, sevkedildiği nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. Nakliyeci baba Erol Cömert'in seferde olduğu ve henüz olaydan haberi olmadığı bildirildi.  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı