UŞAK HABERLERİ

UTSO'dan satın alma günleri

DHA
28.04.2017 - 12:31Son Güncelleme :
DHA

UŞAK Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) üyelerinin ticari faaliyetlerinin ve tanınırlığının arttırılması amacıyla düzenlediği ‘otel satın alma günleri'nde 28 otel, 80 tedarikçi firma ile bir araya geldi.

Afyonkarahisar, Kütahya ve Uşak'tan 28 otelin müdürleri ve satın alma yetkilileri, Uşak'ta UTSO'nun düzenlediği etkinlikte tedarikçi firmalarla buluştu. Uşaklı firmaların kendilerini ve ürün yelpazelerini tanıtma fırsatı bulduğu satın alma gününde, firmalar müşteri portföyünün arttırılması yönünde kazanımlar elde etti. Otel satın alma günlerine katılan 5 yıldızlı otellerin yetkilileri, UTSO'nun düzenlediği kültür turunda Kent Tarihi Müzesi, tarihi Dokur Evi, Blandus Antik Kenti ve Ulubey Kanyonları'nı görme fırsatı buldu.

UTSO'nun düzenlediği organizasyonla kent ekonomisinin ticaret hacmini büyütmeyi hedeflediğini ifade eden UTSO Başkanı Selim Kandemir, satın alma günlerini farklı sektörlerde de planladıklarını söyledi. Kandemir, "Üyelerimize hizmet ederken, ilimizin her alanda kalkınması ve tanıtımına da ciddi katkılar sunmanın misyonumuz arasında yer aldığının altını bir kez daha çiziyor, iş görüşmelerinin herkes için hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Yavuz KUŞDEMİR/UŞAK, (DHA)

FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Uşak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Uşak ilinden UTSO'dan satın alma günleri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 12 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça UTSO'dan satın alma günleri haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı