« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Utansınlar

İspanya'nın Real Mallorca takımına transfer olan milli oyuncu, alacağı için yasal yollara başvurmayacağını belirtirken, ‘‘Aldığımız kupalardan utansınlar. Paramı vermiyorlar, onlara bağışlayacağım’’ dedi...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Galatasaray'dan Real Mallorca'ya transfer olan Fatih Akyel, hala Cimbom'dan alacaklarını tahsil edemediğini söyledi. Avusturya'da kamp yapan Mallorca'nın, Münih yakınlarındaki İsmaning kasabasında Bavyera Ligi takımı İsmaning'le oynadığı ve 5-1 kazandığı maçta 45 dakika forma giyen Fatih, sarı kırmızılı yönetimi topa tuttu.

Real Mallorca’ya çabucak uyum sağladığını belirten Fatih Akyel şunları söyledi:

‘‘Benim yeni takımımla hiçbir sorunum yok. Arkadaşlarım ve yöneticiler bana karşı son derece iyiler. G.Saraylı yöneticilere gelince... Ben de transfer olan diğer arkadaşlarım gibi G.Saray'dan alacaklarımı alamadım. Vermeyeceklerini söylüyorlar. Ben de G.Saray camiasına saygımdan, yasal yollara başvurmayı düşünmüyorum. Alacağımı bağışlamayı düşünüyorum.

Fakat bu yöneticilerin ayıbıdır. Aldığımız kupalardan, süper kupalardan utansınlar.’’

Milli oyuncu, bir gurbetçinin ‘‘G.Saray gibi büyük bir kulübü bırakıp, neden başka takıma gittin?’’ sorusuna ise şu cevabı verdi:

‘‘Sen neden memleketini bırakıp buralara geldiysen, ben de aynı nedenlerle İspanya'ya gittim..Yani ekmek parası. Bugün 23 yaşındayım, futbolu 30 yaşına kadar oynayabilirim. Bu süre içinde ne kazandıysam onunla yaşamımı sürdürmek zorunda kalacağım’’ diye konuştu. Fatih, yeni yönetiminle parası alacağı için bağlantıya geçip geçmediği konusunda, şunları söyledi: ‘‘Yeni yönetim diye birşey var sayılmaz, sadece bir kişinin değişmesi birşey değiştirmez’’

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz